Výrobky

Dokonalé místo pro Váš dokonalý spánek

Ve své domácnosti se snažíme mít všechno dokonale sladěné. Chceme, aby všechno odpovídalo našemu vkusu, abychom se v interiéru cítili dobře. Někdy ovšem zapomínáme na velmi důležité místo, kde trávíme dost času. Jde o ložnici. I v ložnici se přece chcete cítit příjemně a kvalitně si odpočinout. Chcete si v ložnici připadat jako v pohádce a dopřát si trochu luxusu a opravdu dokonale příjemně se prospat a k tomu všemu získat jedinečný doplněk Vašeho interiéru? Tak to jste se právě ocitli na správném místě.

postel

My pro vás již po léta vyrábíme vysoce kvalitní luxusní kontinentální postele, které se stanou nejen luxusním a jedinečným doplňkem Vaší ložnice, ale zároveň dokonalým místem pro Váš odpočinek a spánek. Uvidíte, že si budete připadat jako na obláčku pokaždé, když si na ně lehnete a už při vstupu do ložnice budete mít chuť si okamžitě do nich lehnout.

Je pravdou, že kontinentální postel se do našich luhů a hájů dostala z amerického kontinentu, ale my ji pro Vás vyrábíme u nás. Využíváme jen vysoce kvalitních masivů podle Vašeho přání. Nejen rám je ruční práce našich truhlářů, ale také čalounění je ručním prací našich čalouníků a také skvěle provedená práce našich švadlen nelze opomenout. Všichni naši pracovníci dávají do své práce všechno, a právě proto jsou naše produkty tak kvalitní.

manželská postel

Jak jste již pochopili, tak si můžete sami vybrat materiál, ze kterého Vám Vaši kontinentální postel vyrobíme, dále si můžete vybrat z několika rozměrů, samozřejmostí je výběr vzoru a barvy čalouněné látky a také dalších doplňků, které doladí Vaši ložnici k naprosté dokonalosti, jako jsou noční stolky, komody, lavičky, truhly, zrcadla a další doplňky Vašeho interiéru. Využijte naší skvělé nabídky a pořiďte si i Vy vysokou kvalitu do Vaší ložnice.