Zábava

Karetní hra, při které nebudete ani dýchat

.


Její nedílnou součástí jsou také zcela kamenné tváře u stolu, kdy se nikdo ani nehne. Nikdo ani nedutá, lidé se moc nehýbají, zhluboka nedýchají, neškrábou se, nic nedělají, jenom sledují karty. Je vám zřejmě jasné, že se jedná o poker. Nikdy nesmíte udělat nic, co by přimělo ostatní hráče si myslet, že máte lepší nebo horší karty, proto také ty kamenné tváře, které vám nic neřeknou. Občas jde o náhodu a štěstí, ale většinou jde o profesionální hráče, kteří mají všechno moc dobře spočítané. Sledují pořád hru a nezpustí z ní oči. Musí se plně soustředit a nevypínat mozek ani na chviličku, pak se teprve mohou stát absolutními vítězi.

hazard

·         Lidí, kteří chtějí vyhrát v karetních hrách je však mnoho. U nás v České Republice se pořádají různé turnaje, ale ty se pořádají i na světové úrovni.
·         Zprostředkováváme informace ze světa, ale také z české scény. Na poli zahraničních států vám přineseme články a potřebné komentáře.

Zajímají vás články, informace, komentáře, rozhovory, výsledky a mnoho dalších zajímavostí či aktualit?

Hledáte odpovědi na své otázky? – Jsme zde právě pro vás a přinášíme nové informace a aktuality ze světa pokeru.
Poker online vám zprostředkujeme živě. Okamžité události a aktuality u nás najdete ihned. Pohybujeme se v tomto světě neustále a každou minutou vám přinášíme nové informace. Podrobně popíšeme všechny události. Zaznamenáváme důležité informace, které vám přímo přenášíme na scénu dění přes naše internetové stránky.

.

Jak úspěšní jsou čeští hráči? Zajímají vás podrobnější informace ze světa nebo aktuální novinky z dění na české scéně? Všechno vypátráme a rozhodně vám dáme vědět formou článku, aktuality, komentáře nebo také formou rozhovoru s významnými lidmi.

magie

Chcete zjistit podrobnější informace o tomto působišti? Jistě se na chvíli zakoukáte nebo začtete do nějakého článku, který vám prozradí více o tomto světě. Zajišťujeme také informace z PokerStars. To je první zahraniční online pokerová herna s tuzemskou licencí. 

Karetní hra, při které nebudete ani dýchat
4.3 (86.67%)3
.