Zábava

Oblíbené hry na telefonu

Zatímco někdo si rád čte, jiní si raději zahrají nějakou tu hru na telefonu. V dnešní době chytrých telefonů to ostatně není žádný problém. Krátké odreagování vám prospěje i během pracovního procesu, budete se poté mnohem lépe soustředit na práci. Přinášíme vám seznam super her do telefonu, pro ukrácení dlouhé chvíle či prostě pro pobavení.

hra na mobilu

Portal Knigts

Mobilní hra, kterou si můžete zahrát i na počítači a je opravdová pecka. Zatímco na počítačích není příliš oblíbená, v telefonech ji najdete poměrně často. Pokud máte rádi akční fantasy hry, pak je určená přímo pro vás. Vyberete si postavu (rytíř, hraničář a mág) a začnete prozkoumávat 3D svět okolo vás. Musíte zastavit temnotu, která se snaží světy hry ovládnout.
pokemon-go hra

Asphalt 9: Legends

Série asphalt je opravdu známá, především mezi hráči závodních her. Hra má výhodu v tom, že se dá hrát opravdu kdekoli a má skvělou grafiku a propracovanost. Jedná se o závodní titul, kdy stačí prostě dávat pozor na dobré driftování.

Hungry Dragon

Hladový drak je hra, kterou si zahrajete ve chvilkách volna a výborně si u ní odpočinete. Zahrajete si na roli draka, který má za úkol sežrat všechno, co má na dosah. Budete hodovat na lesní zvěři či vesničanech a tím budete získávat body, plnit výzvy a odemykat nové draky. A ti budou jíst ještě více nepřátel. A tak dále. Hra nemá cíl, je to prostě hra, u které oceníte právě ten proces hraní.

Grand Theft Auto

Kdo by neznal pecku zvanou GTA. Tuto hru jsme hráli už jako děti na počítačích. Dnes si ji můžete zahrát i na telefonech a i ta opravdu stojí za zmíňku. V kůži CJe se opět vracíte do města, kde potkáte spoustu gangů, zkorumpovaných policistů a také ne zrovna ideální rodinu. Grafika je podobná jako na počítačích, budete mít k dispozici tři hlavní města, lesy, vesnice a pole a vašim úkolem j především nenechat se chytit!