Služby

Čím si vás získaly menstruační kalhotky


Menstruace zasahuje do ženského života poměrně nevybíravým způsobem, což má nepřímý vliv i na život mužské části populace. Přenáší se na ně například psychické potíže, vyvolané samotným jevem, a také některými technickými pomůckami, které mají ženy v tu chvíli po ruce. Těmi mohou být menstruační vložky a tampony. Historie výroby těchto předmětů sahá až do minulého století, a ačkoli se jednalo o technický pokrok na svou dobu poměrně převratný, nemohl dostatečně uspokojit zákaznice svými vlastnostmi. Zakládání, nošení a výměna tamponů a vložek nepřinášely tolik pohodlí, jak by se některým mužům mohlo zdát, a tak bylo načase přijít na trh s nějakou inovací. A tou se staly menstruační kalhotky.

dívka u moře v kalhotkách

Princip spočívá na stejných základech, jako u tamponů a vložek, ovšem ve hře je zejména neskutečné pohodlí. Oblékat pouze kalhotky se schopností dostatečně odsát veškerou tekutinu, a přitom se cítit příjemně a přirozeně, je důvod, proč je o tyto výrobky velký zájem, a proč lidé také sledují na webech prodejců položku Kontaktujte nás My femini.

dámské kalhotky

Doma, v zaměstnání i na dovolené

Menstruace může ženu zasáhnout kdekoli, a právě tam se také kalhotky uplatní – při práci v kuchyni, při posezení v obývacím pokoji s milou návštěvou, při práci v kanceláři nebo ve výrobním provozu, při pracovních aktivitách v exteriéru a samozřejmě i při pobytu v přírodě a dokonce u vody. Velké oblibě se těší kalhotky i tam, kde byste je neočekávali, tedy například v sedle jízdního kola, na sedačce laminátové kánoe při splouvání řeky, na horolezeckém výstupu k nejvyššímu vrcholu Vysokých Tater, anebo při balení věcí před stěhováním.

To, co je na kalhotkách velmi cenné, je tedy zejména maximální pohodlí i při činnostech poměrně náročných na fyzickou kondici i psychiku, tím pádem to zpětně pozitivně ovlivní i okolí, včetně mužů, kterým se může pak zdát, že jejich partnerka je jaksi veselejší, více uvolněná a spokojená.