Výrobky

Cvičte doma, cvičte v pohodě

Svaly se vám vyrýsují následně!

Pohyb – zdravý způsob, jak protáhnout své tělo, zlepšit si krevní a dýchací oběh a ještě přitom shodíte pár kilogramů a budete se cítit báječně!
Hned několik výhod v jednom se skrývá pod povrchem pohybu. Každý si v něm najde své zalíbení, protože si každý vyberete ten svůj správný způsob, který jej baví. Pohyb má totiž milion variant a my se nyní podíváme na tu, kterou můžete praktikovat i doma a bez problémů. Bez obtíží si můžete vychutnávat domácí prostředí, ale přitom se krásně protáhnete a zacvičíte si, jako v profesionální posilovně a to díky gumě na cvičení.


Co se pod touto speciální formou ukrývá?

Gumy na cvičení jsou vhodnou formou domácího a zcela soukromého cvičení. Nemusíte chodit do posilovny a můžete v pohodlí svého obývacího pokoje nebo přímo místnosti na cvičení vytrénovat své tělo do krásných tvarů s krásnými a plnými svaly.

Posilovací odporová guma na cvičení je pomůcka s neomezenými možnostmi využití!

· V naší nabídce najdete možnosti odporu, které tyto gumy mají. Můžete tak najít ty, které mají malý odpor a to je například nejnižší 13 kg a od této nízké varianty jsou vyšší a vyšší až po náročné a opravdu těžké parametry, které musíte zdolat a tím může být odpor až 79 kg. Toto velké zatížení můžete použít i na speciální techniky a také různé metody jakými jsou dřepy, mrtvý tah nebo také přítahy v předklonu. Lehčí váhy jsou skvělým způsobem, jak protáhnete celé své tělo. Nevynecháte ani objemový trénink, kde tyto prvky můžete také zařadit.Kvalita vždy zaručena!U nás nenajdete takové typy, které by zapáchaly gumovým zápachem. Některé jsou podobné pneumatice, takže ani s těmito druhy se u nás neshledáte. Nabízíme opravdu kvalitní zboží, které vydrží i nemilostivé zacházení. Zachovávají si neustále svou pružnost a ty nejlepší vlastnosti.