Výrobky

Nebuďte zaskočeni, buďte připraveni

Máte to štěstí, že bydlíte ve větším městě, kde je celá řada parků a míst pro příjemné procházky. Velmi je využíváte a stejně jako mnoho ostatních jste i vy propadli kondičnímu běhání. Je to nádherné uvolnění a relaxace, když můžete být sami venku jen se svými myšlenkami. Běháním se nádherně uvolníte, uklidníte mysl a zpevníte své tělo. V letních měsících jsou večery v parku kouzelné, ale mysleli jste už na to, jak se věnovat svému koníčku na podzim a v zimě?

bojovník

Potemnělý park, opuštěné vycházkové zóny a spousta neosvětlených míst. Místa, kde jste se v létě radovali ze samoty, působí na podzim a v zimě velmi nevlídně. I v novinách se začíná stále častěji objevovat zpráva o nějakém přepadení, nebo krádeži. Pohybovat se večer o samotě parkem, není bezpečné.
Svého koníčku a večerního pobytu v parku se však nemusíte vzdát. Stačí si s sebou vzít něco, co vám v případě potřeby může pomoci ubránit se útoku. Můžete využít . Pomůže vám odrazit útočníka a poskytne vám dostatek času na přivolání pomoci.

Mysleli jste si, že pro účinnou obranu byste se museli věnovat některému bojovému umění, nebo nosit u sebe zbraň. Ani jedno není nutné. Úplně postačí zakoupit si některý z volně prodejných předmětů, které vás dokáží spolehlivě ochránit a nezaváhat při jejich použití. Oproti použití střelné zbraně útočící osobě nikterak neublížíte a sebe dostatečně ochráníte.

pěst

Prohlédněte si, jaké vybavení je dostupné a vyberte si pomocníky pro svou ochranu. Určitě najdete i takové, které by se hodili pro vaše blízké. Jen malá investice znamená, že budou mít u sebe pomůcku, která jim může třeba i zachránit život!

Nebyl by to výborný vánoční, nebo narozeninový dárek? Darovat jim pocit bezpečí, když se večer vrací se zaměstnání, nebo procházejí v parku?