Výrobky

Okamžik, na kterém velmi záleží

drahokam

Jestliže se právě chystáte požádat svou drahou polovičku o ruku, pak vám jistě v hlavě víří desítky otázek, jedna palčivější než druhá. A vůbec není divu, že danou chvíli tak výjimečně prožíváte, a že vám záleží na každém detailu, neboť se jedná o jeden z nejzásadnějších okamžiků vašeho života a odpověď na vaši otázku s velkou pravděpodobností udá směr vaší budoucnosti.

Není se proto čemu divit, že neustále důkladně promýšlíte každý detail a že se snažíte vyřešit co nejvíce neznámých ve vaší rovnici. Pravděpodobně vás totiž trápí jak otázky týkající se změny vaší budoucnosti, tak i ty, které se týkají nejbližších okamžiků. Taková žádost o ruku může být také pěkná věda. Hodně to závisí na tom, jakou povahu má vaše partnerka.

červená růže, snubní prsteny

Jednou z nejdůležitějších otázek, na kterou byste se měl pokusit si odpovědět je, jak si daný okamžik vaše milá asi představuje.Pro ženy je totiž to, jakým způsobem je jejich partner požádá o ruku, velice zásadní, a to i přesto, že to tak třeba na první pohled nemusí vypadat. Snad každá žena si tento zlomový okamžik nějak představuje a určitým způsobem o něm sní, a pokud se její představa zásadně rozejde s realitou a její partner tuto záležitost odbyde, pak se může jednat o důvod k jeho odmítnutí.

Nicméně mimo způsobu průběhu žádosti o ruku je zde také několik dalších důležitých bodů, které byste rozhodně neměl podcenit. Patří mezi ně i výběr prstenu, se kterým svou milou překvapíte.I o něm totiž mají ženy své určité představy, a pokud vaše vyvolená již mnoho let sní o briliantu a vy za ní přijdete se strohým kroužkem z chirurgické oceli, pak to může být dalším jablkem sváru.

A nejde zdaleka jen o kov, z jakého byl zásnubní prsten vyroben, ale také o kámen, jakým je osazen. A jelikož je osazení kamenem u zásnubních prstenů obvyklé, je dobré vybrat takový kousek, který bude co nejlépe splňovat představy vaší vyvolené. Neváhejte si proto udělat dobrou představu o tom, jaké kameny se k této příležitosti nejlépe hodí a co který kámen symbolizuje, což můžete zjistit například na anebo na dalších webových stránkách, které spravují jiní znalci svého oboru.

prsten s kamínky, modrá krabička