Výrobky

To nejvyhledávanější místo obývacího pokoje

Jistě budete souhlasit, že nejvyhledávanějším místem obývacího pokoje je sedací souprava. Každý člověk má o té své nejlepší “sedačce” svoje představy. Početné rodiny preferují velké rohové modely se sklopnými opěrkami, majitelé malých bytů preferují naopak menší modely ve stylu pouhých dvou křesel, nebo jednotlivých křesel. Většina zákazníků ale upřednostňuje sestavu, jíž tvoří sedací soupravy 3+2+1, což je ideální poměr pro klasickou rodinu. Každý člen si zde najde svoje oblíbené místo, ze kterého bude skvělý výhled na televizní obrazovku, ideální posezení s knihou, nebo obyčejné poležení a relaxaci.
Obývák s dvojkřeslem a křeslem
Výběr sedací soupravy z našeho obchodu se pro vás může stát pěkným oříškem, protože nabízíme skutečně širokou škálu modelů začínajících na devíti stech šest set dvanácti korunách pro sestavu 3+2 představující elegantní tvar a snadno udržovatelný materiál – praktickou EKO kůži s volbou tří odstínů barev. Pro ty z vás, kteří se právě v těchto dnech chystáte zařídit letní, nebo studentský byt, je jako stvořená sestava 2+3, kdy pohovka se zajímavě pojatým potahem ve třech odstínech navíc nabízí možnost rozložení a úložného prostoru. Velmi odlehčeně působí u všech těchto kusů dřevěná ohýbaná madla ve světlém provedení. Tato sedací souprava tím pádem působí v prostoru velmi svěže a snadno se s ní manipuluje. Pro náročné zákazníky představujeme robustní sedací soupravu, vyžadující velký prostor, v němž skutečně vynikne. Tato kožená sestava 3+2+1 je doplněná o zajímavé prvky koňských hlav vyřezaných z tvrdého dubového dřeva, nabízí také možnost přiobjednání stejně pojatého konferenčního stolku.
Interiér obývacího pokoje-sedací souprava
Dejte svému obývacímu pokoji ten správný styl a šmrnc v podobě kvalitní, krásné a praktické sedací soupravě, již si oblíbí celá vaše rodina. Objednávejte již dnes za zajímavé ceny z naší nabídky!