Služby

Zábava na oslavy

Striptýz ještě i v dnešní době celá řada lidí bere jako něco zakázaného, co se nehodí sledovat. Přitom je to jen zábava a svým způsobem i umělecké dílo. Vystupující musí striktně dbát o svoje tělo i celkový vzhled, aby se líbili co nejširšímu publiku. Publikum rozhoduje o dalším osudu účinkujících, protože pokud se nebudou líbit veřejnosti, přestanou si jejich vystoupení objednávat, a tak nebudou ocet pokračovat v této kariéře.

striptérka u tyče

Vystupují muži i ženy
Muži i ženy dokážou vytvořit skvělé představen, které rozproudí krev mužskému i ženskému publiku. Jde jen o neškodnou zábavu, která je opravdu na míle vzdálená erotickému průmyslu. Není nic špatného na tom sledovat smyslný tanec polehaných mužů nebo žen, kteří se snaží i o to, abyste se nejen pokochali pohledem na jejich vypracovaná těla, ale i pobavili. Mohou nejen tančit, ale mohou vás i po domluvě zapojit do tance.

Chcete to zažít?
Pokud budete plánovat

  • oslavu narozenin
  • rozlučku se svobodou

tanec u tyče

Nebo jakoukoliv další akci pro své přátele, můžete si pozvat naše striptéry ne o striptérky. V případě zájmu může vystoupit více účinkujících pro muže i ženy, aby nikdo nebyl o zážitek ochuzen. Opravdu nejde o nic víc než se podívat na to, jak někdo s hezkým tělem odhazuje svršky za r rytmu hudby. Hudbu i kostýmy si vystupující volí sami, ale samozřejmostí je, že si klienti mohou zvolit oboje sami po předchozí domluvě. Všechny naše show jsou pečlivě předem plánované. Chcete i vy mít pánský striptýz v Brně na svojí oslavě? Zarezervuje si svůj termín co nejdříve, protože zájem je u naší agentury opravdu velký. Cenu vám sdělíme na základě vašich požadavků, a pak už jen stačí show odsouhlasit. Pro opravdu žhavý zážitek vám můžeme zajistit i lesbi show, která nažhaví všechny přítomné. Je to ideální dárek pro někoho, kdo má nejen smysl pro humor, ale kdo se nebere příliš vážně.