Ekonomika

Hledáte nejlepší půjčku? Vsaďte na tu americkou!

Americká hypotéka je ta nejlepší půjčka na finančním trhu a uvidíte, že si ji brzy zamilujete i vy. Víte proč? Protože se jedná o jediný úvěr, který vám nabízí maximální svobodu, úvěr, který nebude nijak omezovat vaše soukromí.
Pro běžné půjčky platí, že když je chcete mít, tak musíte podrobně vylíčit všechno, co s penězi zamýšlíte udělat. Takže vaše vlastní plány bude posuzovat někdo jiný, kdo bude rozhodovat o jejich bytí a nebytí a o jejich významu. A nejen, že musíte říct, co s penězi chcete udělat, vy to musíte ještě navíc i doložit. Takže si člověk půjčí peníze a dostane se svým způsobem do pasti, protože nejen, že za svou půjčku zaplatí mastný úrok, a ještě všemožné poplatky, ale ještě ke všemu mu banka strká nos do jeho soukromí. Vlastně člověku bere právo naložit s půjčenými penězi podle jeho vlastního uvážení a aktuálních potřeb.

puzzle

Naštěstí na světě nejsou pouze běžné půjčky. Naštěstí je zde i americká hypotéka, která je odlišná. Třeba v tom, že jde o bezúčelový úvěr, tedy takový, který vám umožní získat peníze na cokoli. Ani před tím, ani posléze nebudete muset nikoho informovat o tom, jak peníze využijete. A to vám nabízí opravdu velké možnosti. Můžete se kdykoli rozhodnout, že své plány změníte, ať už proto, že najdete jiné, výhodnější řešení anebo prostě proto, že patříte k impulsivním lidem. Takže i kdybyste si původně plánovali koupit nový byt, a posléze jste se rozhodli, že získané prostředky věnujete na charitu, tak to na vaší půjčce nic nemění a nijak neporušíte podmínky smlouvy.

drobné mince

Navíc, americká hypotéka je výjimečná také v jiných směrech. Nebudete muset řešit tisíc různých složitých podmínek, bohatě postačí, když dodržíte dvě zásadní – když se za půjčku zaručíte nemovitostí v dopovídající hodnotě, a když výše vašich pravidelných příjmů bez potíží pokryje měsíční splátky i s úroky.