Životní styl

Ketonová dieta


Plánujete zhubnout do dovolené? Chtěli byste zažít ten pocit, když půjdete po pláži a nebudete se stydět za svoje tělo? Pokud ej tohle přesně to, co byste chtěli, tak byste se měli rozhodnout ještě dneska a vybrat si opravdu to pravé ořechové pro vás, nebojte se a rozhodněte se ještě dnes. Čím dříve, tímto bude lepší. Podívejte se na recenze od našich klientů, kteří dokázali dát dolů opravdu hodně kilo za krátkou dobu a udrželi si svoji váhu, protože náš program je opravdu sestavený profesionálními doktory a vědci, kteří vědí, co dělají a dělají to správně a dobře.

barevná trikolora

Rozhodněte se pro koupi našeho programu, kde budete mít i jako součást jídla od nás, protože ty obsahují správný poměr všech živin a jsou převážně proteinová, samozřejmě že nesmíme zapomínat na důležité minerály a vitamíny. Tohle všechno máme my v naší speciálně upravené instantní stravě zohledněné, proto se vám zdravotně nic nestane. Tahle dieta je vhodní pro všechny, bez rozdílu. Je jedno, jestli jste muž nebo žena. Je jedno, jestli jste vysokého věku nebo jste mladí. Je jedno, jestli můžete sportovat nebo ne. Tohle pomůže všem. Jak sportovcům shodit tuk, tak i ostatním lidem, kteří na sport nemají čas anebo nemají pořádku zdravotní stav.

soudní váhy

Správná volba

Ketonová dieta je rozdělena do tří fází, které jsou pečlivě sestaveny. Od nás dostanete seznam, který byste měli dodržovat. Pokud se stane, že byste seznam jídel, který můžete kombinovat v jednotlivých fázích, porušili, tak se může stát, že se přeruší ketóza, tím pádem vypadne tělo ze spalování a bude muset zase nějakou dobu trvat, než do toho režimu najdete, takže pokud to myslíte vážně a chcete už konečně zhubnout, tak byste na tohle všechno měli myslet. Připojte se i konečně vy ke všem ostatním, kteří se rozhodli pro nás a udělali dobře a zhubli hodně kilo. Nejlepší na tom je, že zhubne převážně jenom tuk, takže i sportovci, kteří by potřebovali shodit jenom tuky, před sezónou, tak to je pro ně také vhodné, protože je to sestavené tak, že svalová hmota zůstane zachována.