Služby

Neméně důležité pohřební služby

Může se to zdát jakkoliv nepříjemné, navštívit pohřební ústav je po smrti blízké osoby prakticky nutnost. Téma ani situace to není příjemná, proto jsou nám k dispozici pohřební služby, které se nám snaží vždy vyjít vstříc a zabezpečit, aby naše rozlučka s našimi milovanými proběhla v největším klidu a bez starostí.
pohřební vůz

POHŘEB JE RITUÁL, KTERÝ SI ZASLOUŽÍ KAŽDÝ Z NÁS

Poslední rozloučení, jakým je pohřeb, by měl být za všech okolností vznešený a hodnotný dar, který naposledy věnujeme člověku, který s námi už není. Je nesmírně důležité, aby si tímto obřadem prošel náš milovaný i za cenu, že služby, které pohřební ústav nabízí stojí nějakou korunu navíc.
Výhody, které jsou doprovázené těmito službami:
· Vyřídí nepříjemné záležitosti a okolnosti pohřbu za vás.
· Vyhoví každému požadavku, který hodláte mít.
· Dopřejí poslední krásnou rozlučku všem, kteří se na pohřeb chystají.
· Zařídí pohřeb dle vašich představ a vše bez dalších obtíží, které jsou s ním spojené.
Těžké úskalí, které sebou pohřební služba přináší:
· Je nutné mít peníze odložené bokem – náklady jsou vysoké a v tomto případě vůbec ne zadarmo, ale nemějte strach, služby jsou otevřené i možnosti splátkové platby.
· Detailypohřbu jsou něco, čemu se při jednání o průběhu pohřbu jednoduše nevyhnete, i když to pro vás bude bolestivé a nepříjemné.
· Prostředí působí na veřejnost depresivně a ještě více bolestně, ovšem i konec života je součástí bytí a jinak, než zařídit pohřeb v těchto prostorech – to nepůjde.
bílá rakev

I POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ MŮŽE BÝT KRÁSNÉ

Poslední rozloučení nelze pokládat za oslavu. Je to vzpomínka na člověka, který prožil život (nehledě na jeho délku) a je na jeho nejbližších, aby poskytli lidem, kteří mu do života vstoupili, šanci vzájemně ho doprovodit na další cestu. Jestli zabezpečíte pohřeb vašemu blízkému člověku přibližně tak, jak by si asi přál, budete i vy prožívat tento smuteční okamžik v pocitu, že jste pro něho udělali maximum ještě před tím, než projde nebeskou bránou. Pro mnoho lidí je proto poslední služba, jakou je ta pohřební i krásná památka na život s někým, koho milovali.