Zábava

Poznejte nové zážitky

Nahrajte si vlastní cédéčko!

Pokud Vás baví zpívání, nebo znáte někoho koho to baví (a jde mu to), tak je tohle skvělá volba, nemyslíte? Tento zážitek se dá objednat od čtyř tisíc korun.
vyhlídková věž sky tower.jpg
Volný pád

Každý ví, co je adrenalin, ale zažil ho každý? Může každý říct, že skočil ze čtyř kilometrové výšky nad zemí? Skočíte sice sami, ale nemusíte se ničeho bát, protože instruktoři Vás budou kontrolovat a budete spojeni vysílačkami. Tenhle zážitek pořídíte od čtyř tisíc korun.

Divadelní představení

Každý zkrátka nemá rád změny a nové věci. Zkusme to tedy postaru. Co si třeba koupit nové šaty a jít do Národního divadla? Zážitek to určitě je, tak proč ne?!

Pilotování

Určitě víte, že licence na profesionální létání je někdy nad naše možnosti. Ale zkusit to můžete a nemusíte za to dát ani pět tisíc. Koupíte poukaz, rezervujete si čas a zkušený pilot Vám vše vysvětlí a pomůže Vám. Nejlépe se létá za slunečného počasí!
řídící panel.jpg

Vyhlídkový let

Pokud se necítíte na pilotování letadla, tak se stačí proletět třeba nad Karlštejnem a kochat se výhledem.

Masáž// wellness
Jste vyčerpaní a vystresovaní? Udělejte si chvilku pro sebe a zajeďte si na uvolňující thajskou masáž nebo si zajděte do wellness. Ceny jsou různé, ale když umíte dobře hledat, narazíte na dobrou cenu.


Let balónem

Let balónem je velmi romantický, takže leťte rozhodně ve dvou! Je to sice dražší záležitost, ale rozhodně to za ty peníze stojí! Na tento zážitek neberte děti mladší osmi let a menší než 140 cm.

Fotbalový zápas

Pro fotbalové fanoušky třeba Realu, Bayernu nebo Juventusu je tohle naprosto ideální! Na internetu jsou stránky, kde sehnat jen vstupenky, ale jsou i stránky, kde jsou i zájezdy. Který fanda by nechtěl vidět El clásico?! (Real Madrid x FC Barcelona)

Bungee skok

Na rozdíl od letu balónem je tohle mnohem levnější a je to ten pravý adrenalin! Ceny se pohybují od necelé tisícovky.

Můžete toho zažít mnohem, mnohem víc, stačí jen chtít – a mít našetřeno.