Ekonomika

Rychlejší cesta k financím

Mnozí žadatelé o půjčku volí raději jednodušší cestu, kterou je nebankovní poskytovatel. Banky mají své požadavky na bonitu klientů posazené příliš vysoko, a tudíž každému schválení úvěru přechází složité zjišťování všech skutečností.

Nebankovní poskytovatel hypotéky vám může nabídnout potřebné finance už za několik dnů po podepsání smlouvy.

  • Pokud je klientova situace natolik závažná, že potřebuje finance opravdu rychle, pak se dá dohodnout i expresní čerpání.
  • Což znamená, že bude mít peníze k dispozici už v den podpisu.

hromada peněz

Vše jde bleskovou rychlostí. Pokud pošlete fotografie své nemovitosti, kterou chcete vložit jako protihodnotu, je možné vyřídit její ocenění v průběhu jednoho dne. Pro budoucího klienta je samozřejmě zdarma.Finanční částka, kterou může žadatel získat, se může pohybovat až na sedmdesáti procentech z odhadní ceny.

I záznamy v registrech se dají zvládnout

Nejen rychlost vyřízení vede žadatele stále častěji do nebankovního sektoru. Pro banku mohou být například nízké příjmy nebo záznam v registru dlužníků natolik závažné překážky, že není možné je obejít. U nebankovního poskytovatele většinou není překážkou ani exekuce. Hypotéku je možné splatit předčasně, a to bez jakýchkoliv poplatků.

  • Jestliže se v průběhu splácení klientova situace zlepšila a například už nemá záznam v registrech, může si nechat nebankovní hypotéku refinancovat v bance bez sankce.

oranžový čuník

Nebankovní americká hypotéka bez registru je vždy jen na zástavu nemovitosti. Je možné ručit například družstevním i městským bytem. Poskytované úvěry jsou buď spotřebitelské nebo podnikatelské.

  • Podnikatelské jsou určené pouze pro OSVČ a firmy.
  • Spotřebitelský úvěr je nabízen s úrokovou sazbou od 4 % p.a. – pokud má žadatel drobný záznam v registru. Jestliže jsou závažnějšího charakteru, je mu nabídnuta sazba od sedmi procent.