Výrobky

Široká nabídka

Máte skvěle vybavenou zahradu a chcete ji mít ještě pohodlnější, abyste během léta chodil dovnitř pouze spát? Jistě vás v horkém létě neochladí a neosvěží nic lépe, než čerstvá tekoucí voda, které se v bazénu jen tak nedočkáte. Proto vám nabízíme různé solární sprchy na zahradu, jistě oceníte širokou nabídku, kterou vám nabízíme. Vybrat si můžete podle parametrů průtoku, objemu a stylu ohřevu. Jistě budete mít radost, že se můžete opláchnout čistou vodou od té chlorové v bazénu. Neváhejte a tuto vychytávku si pořiďte na svůj pozemek, abyste se mohli opláchnout pod tekoucí vyhřátou vodou od slunce pokaždé, když budete muset těžce pracovat na záhoncích a trávníků.

izolace

Praktický ohřev
Pořídili jste si chatu, ovšem bez tekoucí vody? Chcete i tam mít za každých okolností pohodlí a komfortní zázemí po těžce stráveném dni, případně abyste se mohli jen tak večer opláchnout? Nemusíte si sem nechat zavést rozvody vody, využijte naši skvělou a velice cenově výhodnou nabídku, abyste ušetřili svůj čas i peníze. Solární sprcha je praktická a umístit ji můžete prakticky kamkoliv jen chcete. Jistě oceníte možnost vybrat si objem, záleží jen na vás, kolik vody spotřebujete, také jestli jste rodina nebo třeba jenom pár. Ať už zvolíte jakékoliv parametry, jistě bude velice praktické pro všechny, že ohřev je snadný a rychlý, stačí vám sluneční svit a můžete se umýt v teplé vodě.

sprcha

Příznivá cena
Pokud se vám nechce budovat prostor pro venkovní opláchnutí, případně přemýšlíte, jak se umýt během kempování ve volné přírodě, udělá vám tento produkt stoprocentně radost. Je praktický, v době, kdy ho nevyužíváte, můžete ho snadno uklidit do úsporné krabice a schovat do skříně na další využití. Další lákavou věcí je více než přijatelná cena, zvláště pokud provozujete třeba autokemping, jistě oceníte, že se můžete opláchnout ohřátou vodou kdykoliv jen budete chtít.