Výrobky

Vyberte si rozvaděč, který vám bude vyhovovat

Staví se dnes a denně. Lidé potřebují nové obydlí, stejně jako firmy potřebují nové výrobní haly. Když se zabýváte stavbou nějakého většího objektu, je zcela zřejmé, že budete potřebovat stavební rozvaděč. Právě ten se řadí mezi základní vybavení prozatímních stavenišť, a proto se do něj vyplatí zainvestovat. Nemusíte však nutně kupovat celý nový, ale můžete se rozhodnout pouze pro pronajatý. Je to mnohem výhodnější, neboť kupovat zcela nový rozvaděč by vás mohlo přijít na velmi vysoké částky.

rozvaděče

Důležité je vybírat v kvalitním sortimentu

Jistě nechcete v této oblasti nic podcenit. Takové podcenění by pro vás znamenalo velkou ztrátu, poněvadž byste neměli možnost stavět tak, jak jste chtěli. Od tohoto se odvíjí také samotný výběr tohoto prvku. Ten musí splňovat nařízení a normy, aby jej bylo možné dle platné legislativy vůbec provozovat. Stejně tak se nesmí zapomínat ani na samotné technické vlastnosti, které určí tento prvek v ohledu jeho využitelnosti.

zásuvky

Pronájem nebo koupě?

Možná se rozhodujete nad tím, zdali se skutečně tak moc vyplatí pronájem nebo zvolit spíše pro pořízení nového kusu. V této oblasti je nutné popřemýšlet nad tím, co by se vám z dlouhodobějšího výhledu hodilo více. Bude to spíše jednorázová stavba, která však bude na delší dobu nebo počítáte s tím, že tento prvek budete potřebovat častěji? Tohle všechno je nutné zohlednit.

Jaké rozvaděče jsou vám k dispozici?

V sortimentu můžete najít tři základní typy rozvaděčů, díky kterým vaše stavba bude moci být napájena elektrickou energií:
125A – samostatně jištěný, s větším množstvím zásuvek
63A – zlatá střední cesta, k dispozici dostatek zásuvek
32A – vhodný pro nejméně náročné požadavky
Jak můžete vidět, v tomto sortimentu si zaručeně vyberete. Pokud byste neměli pořád jasno, můžete kontaktovat osvědčené specialisty, kteří vám rádi poradí v tom, co by se pro vaše potřeby mohlo hodit ze všeho nejvíce.