Služby

Aby bylo všechno na jedničku

To přece zvládneme sami…

Jistě, i v dnešní době je možné si svatbu připravit svépomocí, za asistence rodiny a přátel. Pokud plánujete malou a komorní svatbu, tak se bez pomocného páru rukou nejspíše snadno obejdete. Pokud ale plánujete střední, nebo dokonce velkou svatbu, tak jsou služby takového muže či ženy k nezaplacení. Nejen, že ví, co je potřeba zařídit, ale má i své ověřené dodavatele, a lidi o kterých ví, že svou práci odvedou kvalitně a včas. Se svatebním koordinátorem se vám tedy nestane, že byste zapomněli objednat kytici, váš fotograf točil celou svatbu na mobil, kuchař rozmrazoval pizzu z mrazáku nebo DJ pouštěl písničky z internetu.
nevěsta se šperky

Dobře, ale chci minibar…

Pokud se pro služby svatebního koordinátora či koordinátorky rozhodnete, tak si domluvíte schůzku a proberete vaše představy a finanční možnosti. Většina lidí z oboru nemá problém ani s hodně bizarními požadavky, takže i pokud si vymyslíte, že chcete na svatbě kočár tažený koňmi, neomezený bar nebo třeba dvojníka Michaela Jacksona, tak to nejspíš budou schopni zařídit.
pohled na zámek
Zároveň vám také udělají přibližný odhad ceny, takže se vyhnete riziku, že v luxusním hotelu budete servírovat rohlíky a polévku ze sáčku, protože na víc nebylo. V průběhu příprav s vámi budou v neustálém kontaktu, takže budete vědět, co se děje, a kdykoli bude nějaký problém, budete se mít na koho obrátit. V neposlední řadě jsou pak svatební koordinátoři neocenitelní v den samotné svatby. Postarají se, aby každý byl včas na svém místě, pohlídají dort před nenechavými hosty, či taktně naznačí číšníkům, že strýc Olda už bude pít jenom džus.
začátek manželství
Zadarmo ani kuře…
Objednat si svatebního koordinátora, pokud to náhodou není někdo z rodiny, samozřejmě něco stojí. Rozhodně se ale není potřeba bát, že byste kvůli tomu museli vykrást banku. V závislosti na službách se ceny pohybují mezi pěti a dvaceti tisíci, přičemž horní hranice je zejména pro velmi speciální svatby na neobvyklých místech. A vezmete-li v úvahu, že koordinátor si často dokáže vyjednat lepší ceny, než jaké byste u dodavatelů měli vy, můžete na tom nakonec i vydělat. Tak ať je váš den ten nejkrásnější den.