Služby

Nejlepší posilovny planety

· Metroflex gym
Tuto posilovnu najdete v Arlingtonu, Texasu. Proslavila se především, když poskytla zázemí, které Ronniemu Colemanovi pomohlo 8x ovládnout nejprestižnější kulturistickou soutěž Mr. Olympia.
Nabízí nejen jednoruční činky extrémních vah, které prošly rukama nejednoho kulturistického a vzpěračského šampiona. Odhazování činek, za které by vás v komerčním fitness centru při nejmenším vyhodili, zde není výjimkou. Křídový prach a správná hardcore atmosféra klasické činkárny. To je Metroflex.
Už od založení v roce 1987 sledovala posilovna koncept opravdového bojiště, místa pro ty nejtěžší a nejbrutálnější tréninky. A toho se drží do dnes.
kulturista v posilovně
· Gold’s gym
Legendární Gold’s gym proslul především v období zlaté éry kulturistiky. V té době zde trénovali hvězdy jako Arnold Schwarzenegger, Franco Colombu a Frank Zane.
Časem se pro toto místo vžila výstižná přezdívka „mekka kulturistiky“. Stejně jako by každý muslim měl navštívit Mekku v Saudské Arábii, zapálený cvičenec by se měl podívat do té v LA.

· Ultimate Performance
Tato posilovna se nachází ve slunné španělské Marbelle. K dispozici je nejen efektivní cvičební náčiní a stroje, o kterým se vám na území České republiky ani nezdálo. Není divu – na výbavě se podílel jeden z nejlepších, trenér olympioniků Charles Poliquin.

Vyzkoušet si zde tak můžete luxusní jednoruční činky s širokým úchopem, nebo atypické stroje na trénink nohou. O zkalibrované kotouče také není nouze.
V Ultimate Performance se také nachází rozsáhlá venkovní terasa, která je vhodná pro ty nejtěžší strongman tréninky pod rozpáleným sluncem. Za zmínku také stojí, že si tuto posilovnu navštěvuje i legenda kulturistiky a šestinásobý Mr. Olympia Dorian Yates.
žena v posilovně
Krásné přístavní město a malebné vesničky španělského jihu tak tvoří nejen ideální prostředí k tréninku, ale i pro nezapomenutelnou dovolenou.