Výrobky

Co je víc, zdraví nebo peníze?

Investice do rodinného domu a následně do pořízení bazénu na své zahradě, je důležité rozhodnutí pro většinu z nás. Proto je důležité si tento krok dobře zvážit a vše si pořizovat s rozumem.
Mnoho rodin kvůli svému soukromí a pohodě si na svou zahradu pořídily, nebo plánují pořídit bazén, vířivku, solární zahradní sprchu nebo zahradní koupací jezírko.
nápoje u bazénu

Lidé kvůli koupání cestují k moři, a pokud na takovou dovolenou nejedou a bydlí například v bytech nebo v rodinných domech, tak výše uvedené možnosti nemohou využívat. Takže navštěvují krycí bazény nebo veřejná koupaliště. Tam, kde ve svém okolí mají možnost využít přírodní koupání, například rybník, jezero, řeku, tak se jdou osvěžit tam.
Co je pro nás všechny při koupání důležité, tak to je samozřejmě nezávadná zdravá voda.
chlapeček ve škopku
Pro udržení čisté zdravé vody v zahradních bazénech a vířivkách je velmi důležité mít a dodržovat hlavně toto:
· Kvalitní písková filtrace + výkonný bazénový vysavač. K tomu je potřeba používat samozřejmě kvalitní přípravky (s certifikací), které vodu budou dobře dezinfikovat, voda pak nebude mít řasy a přitom nebude agresivní.
· Tvrdost vodypod 18°N a hodnotu PH vody od 7 po 7,4 si musí každý uživatel kontrolovat pravidelně sám, minimálně 1x týdně.
· Ideální řešení pro dokonale čistou a zdravou vodu, kde chemické prostředky budou skutečně využité jen velmi málo a občas, je pořízení OZÓNOVÉHO GENERÁTORU pro malé i větší bazény. Je zde dost vysoká pořizovací cena od 24000,-Kč se servisem. Koupání v takto ekologicky upravené vodě bude pro vás požitkem.
· Mít na své zahradě přírodní koupací jezírko, které bude umístněné na vhodném místě vaší zahrady, (voda bude vystavena slunci maximálně 8 hodin denně), obklopené vodními rostlinami a vším, co k takovému jezírku patří. Výsledkem bude voda pro vaše koupání vždy bez chemie, tak to je sen pro mnohé z nás. Pořizovací cena je též dost vysoká, stojí přibližně jako pořízení velkého bazénu. K vybudování takového jezírka využijte vždy odborníky.
Prožít letní horké dny u vody je vždy báječné.