Dům a zahrada

Hypotéka bez dokládání příjmu aneb nejen efektivní řešení pro podnikatele

Hypoteční úvěry dnes nabízí a poskytují bankovní i nebankovní instituce. Pro bankovní sektor je nezbytné splňovat striktní podmínky, mezi které náleží vyšší bonita žadatele, eliminace záznamu v jakémkoliv registru apod. Rovněž v rámci schvalovacího procesu se jedná o zdlouhavější záležitost.

Mnohem snadnější a výhodnější cestou je možnost využít nabídky od nebankovní společnosti. Však je čím dál častěji běžné, že žadatel nemůže prokázat dostatečný příjem, nedisponuje vyšší bonitou či zkrátka nechce dokládat svou výši příjmů. V tomto případě je řešení, které nabízí hypotéka bez dokládání příjmů neboli finanční produkt od nebankovní společnosti. Jedná se o klasický typ úvěru, kdy však není striktně vyžadováno doložení a prokázání výše příjmů.

maličký domek

Pro koho je tento úvěr především určen?

Hypotéka bez dokládání příjmů je efektivní pomocí pro ty, kteří nedisponují stálým příjmem, nechtějí prokázat výši příjmů nebo mají nové zaměstnání, které jim takto brání v doložení dlouhodobého příjmu. Ideální volba pro podnikatele, kde je vyšší pravděpodobnost nestálé výše příjmu, mají nedostatečnou bonitu či nechtějí dokládat daňové přiznání za uplynulý rok. Tento typ úvěru je vhodným řešením i pro matky na mateřské dovolené apod.

půjčka na dům

Výhody aneb přednosti jsou prokazatelným důvodem

Šanci na získání úvěru tak mají osoby, podnikatelé i firmy bez ohledu na výši příjmu nejen v rámci daňového přiznání. Eliminace v rámci nahlížení do různých registrů dlužníků apod. Jedná se o výhodný finanční produkt. Vše máte garantováno bez poplatků a sankcí při splacení. Nehrozí ani jakékoliv skryté poplatky. Zcela jasné transparentní podmínky.

Prioritou je, že peníze můžete použít opravdu na cokoliv. Důvod čerpání finančních prostředků nikomu neuvádíte. Tímto tak můžete použít finanční prostředky na cokoliv, ať už na investování do vlastního bydlení, na pořízení automobilu apod.