Zábava

Zažijte adrenalin v oblacích

Trendem a velkým fenoménem zábavy poslední doby jsou adrenalinové sporty. Jedná se zároveň o zážitkový extrémní sport, který nám zvedne hladinu adrenalinu v krvi. Hnacím motorem je také touha po dobrodružství s nádechem nebezpečí.
Současný životní styl nabízí spoustu neomezených možností jak trávit volné chvíle zábavnou formou. Zábava a volný čas spolu úzce souvisí. Ale čas je v dnešním uspěchaném světě pro spoustu lidí něco jako luxus moderní doby. Avšak člověk je tvor hravý a zábavu v podobě zážitků k životu potřebuje.
seskok v tandemu
Darujte adrenalinový zážitek
Velmi oblíbené je dnes takový neobyčejný zážitek darovat svým blízkým. Ať už k narozeninám či výročí, nebo také k úspěšnému složení maturitní zkoušky, ale i k Vánocům.

Adrenalinových sportů je celá škála. A stále se objevují nové a nové druhy. Mezi nejznámější patří bungee jumping, při kterém se skáče z vysokých míst, ať už se jedná o most, budovu či jeřáb. Další extrémní sport, v dnešní době velmi rozšířený, je skok padákem a nejlépe v tandemu, tzv. tandemový seskok.

Tandemový seskok padákem
Jedná se o volný pád ve dvou z výšky až 4000 kilometrů, při kterém zažijeme maximální dávku adrenalinu, a navíc nám zůstane zážitek na celý život. Rychlost může být až 200 km/h. První minutu se letí volným pádem a poté více než 10 minut s padákem. Přičemž za první minutu bez padáku je zdoláno zhruba 2400m, což je více než polovina z celkové povolené výšky čtyř kilometrů.
radost při seskoku
Pokud se k takovému druhu zábavy odhodláme, odložíme strach stranou a opravdu v nás převládne touha po dobrodružných chvílích, které nám zvednou tep, nebudeme litovat. A naopak budeme ještě dlouho vzpomínat na ten příval adrenalinu, jak nám proudil v celém těle. Kdo nezažil, nepochopí a ten, kdo jednou zkusil, tak s adrenalinovými sporty nemůže přestat. Tak neváhejme a vzhůru do oblak.