Dům a zahrada

Sen o bydlení

Máte svůj sen o bydlení? Rádi byste za ním šli, ale nějak máte pocit, že osud Vám celkem vytrvale hází klacky pod nohy? No i to se stává a patří to k životu.

Banka Vás odmítla s Vaši žádostí o hypotéku? Vyberte si z toho, co tu pro Vás je.Máte pocit, že jste beznadějný případ? Tak to rozhodně není pravda. Nechce si zpracovat řešení, které si můžete dovolit i Vy. Nebankovní hypotéka je totiž odpovědí na Vaše problémy. Ne každý se na Vás dívá kriticky. Jsou tady finanční instituce, na které se samozřejmě můžete obrátit, protože Vám pomohou vyřešit Vaši nezáviděníhodnou situaci.
klíč od domu

Pořiďte si nebankovní hypotéku

Je to snadné. Vyplňte dotazník ohledně Vašich potřeb a požadavků a budete hned kontaktování s návrhem řešení. Ani záznam v registrech dlužníků není důvodem k odmítnutí. Dokonce ani nízký či vysoký věk. Vždy lze provést důkladnou analýzu a navrhnout cestu, která bude představovat ideální řešení Vaší situace.
předání klíčů

Délka splácení až 30 let

Nebankovní hypotéka nabízí spotřebitelský úvěr čili nebankovní hypotéku až do 70% z odhadu nemovitosti. Délka splácení je od jednoho až do třiceti let. Samozřejmě není problém úvěr kdykoli předčasně splatit a to bez zbytečných a hloupých poplatků za předčasné splacení. Samozřejmostí jsou nízké splátky a minimum papírování. V případě, že spěcháte, je dokonce možné schválení již do 24 hodin od chvíle kompletace jednotlivých podkladů. Opravdu až tak snadné to vše může být. Není důvod otálet. Je rozhodně na místě, abyste svou situaci začali co nejdříve řešit, protože i Vaše situace má samozřejmě svoje řešení. Jen mu musíte vyjít vstříc.
Můžete si tedy začít plánovat svou budoucnost ve Vašem vysněném bytečku či domečku. Zařizování vlastního bydlení patří mezi nejkrásnější chvíle v životě, tak si to určitě naplno užijte. Určitě si to totiž zasloužíte.